Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lohan do t’u kthehet meshkujve

Shko poshtë

Lohan do t’u kthehet meshkujve

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:26 am

Lindsay Lohan thotë se do t’u kthehet meshkujve nëse nuk arrin ta rifitojë dashurinë e Samantha Ronson, me të cilën pati lidhje lesbike për 18 muaj.
“Asnjëherë nuk kam menduar për femrat më parë, kjo me Samanthan thjesht ndodhi. Më befasoi”.
“Nëse nuk do të isha me Samanthan, padyshim që do të isha me një mashkull. Ajo është e vetmja femër që më ka joshur”, citohet Lindsay nga The Sun
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi