Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Olti Xhezo jam tironc

Shko poshtë

Olti Xhezo jam tironc

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:27 am

Nuk ka pikë dyshimi që misteri i parë shqiptar, Olti Xhezo është tirons i vjetër, por për të vërtetuar këtë fakt ai është veshur me rroba tipike të Shqipërisë së mesme.
Për t’i mbushur mendjen vetes dhe të tjerëve, ai e ka vendosur foton e tij me veshjen tradicionale në facebook, duke e shoqëruar me komentin “Jam tirons, tirons i vjetër”, një batutë e njohur kjo mes djemve të kryeqytetit.
Gjithsesi, në komentet pasardhëse Olti thekson se nuk do ta imagjinonte veten kurrsesi me këtë imazh përditë, të mendosh që me detyrën që ka nisur, ai vishet vetëm me kostum.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi