Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Emine Çunmulaj ka pozuar për revisten “Elle”

Shko poshtë

Emine Çunmulaj ka pozuar për revisten “Elle”

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:27 am

Emine Çunmulaj, e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA), ka pozuar për edicionin e shkurtit të revistës së njohur “Elle” në Gjermani, për të cilën ajo ka dhënë edhe një intervistë.
Bukuroshja ka thënë se gjatë këtij viti është shumë e angazhuar nëpër revista mode të ndryshme që do të mbahen nëpër botë.
Çunmulaj ishte manekinia e kopertinës së kësaj reviste gjermane edhe për muajin nëntor- dhjetor të vitit 2009.
“Elle” është një revistë që i kushtohet modës luksoze dhe të bukurës. Ndërkaq, Çunmulaj në fund të vitit të kaluar vizitoi edhe Kosovën, ku mbajti një revistë mode në Gjakovë, në të cilën patën marrë pjesë edhe modele të tjera të njohura kosovare e shqiptare.
Një ndër to ishte edhe manekinia e fundit, Marigona Dragusha, shoqëruesja e dytë e “Miss Universe”.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi