Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Zana ngec ne maje te nje peme

Shko poshtë

Zana ngec ne maje te nje peme

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:28 am

Zana Krasniqi është një vajzë shumë e hedhur, dhe kur bën ndonjë prapësi e pëson. Teksa ka qenë duke u ngjitur në një pemë, Zana ka ngelur në majë të saj dhe nuk ka ditur sesi të zbresë.
Kjo zbritje paksa e sikletshme ka bërë që flokët t’i ngelen mes degëve, ndërsa nga dekolteja është duke i dalë më shumë se asnjëherë në pah gjoksi.
Por, në këtë situata, duket se modelja Zana nuk e vret mendjen për pamjen e pakëndshme që mund të lërë për ata që e shohin, e vetmja gjë që duket se mendon në ato çaste është sesi të zbresë nga pema.
Gjithsesi, miqtë e saj kanë arritur ta fiksojnë këtë çast për t’i kujtuar modeles prapësitë e saj…!
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi