Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Beckham dëshiron ta blejë shtëpinë e Clooneyt

Shko poshtë

Beckham dëshiron ta blejë shtëpinë e Clooneyt

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:28 am

Njoftohet se David dhe Victoria Beckham kanë përparuar në negociatat për blerjen e vilës italiane të George Clooneyt.
Futbollisti anglez dhe gruaja e tij, vitin që shkoi kanë kaluar disa ditë në vilën e aktorit në Laglio, ndërsa tani dëshirojnë ta blejnë pronën luksoze, pasi që Clooney ka vendosur ta shesë atë.
Gazetat italiane e citojnë mesfushorin e Mialanit të ketë thënë se është dashuruar me atë pronë, e cila ofron një ambient të qetë dhe është në afërsi të Milanos.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi