Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Wyatt: Nuk jam shoqe me Nicole

Shko poshtë

Wyatt: Nuk jam shoqe me Nicole

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:29 am

Kimberly Wyatt thotë se asnjëherë nuk ka pasur miqësi me Nicole Scherzinger dhe nuk është e sigurt nëse do të kthehet ndonjëherë te “Pussycat Dolls”.
Edhe pse kanë qenë në një grup muzikor, Wyatt thotë se nuk ka qenë asnjëherë e afërt me Nicole, dhe se nuk i ka pëlqyer që Nicole ka qenë zëri kryesor i grupit në të gjitha këngët.
“Nicole është më shumë si dikush me të cilën punoj, sesa një shoqe. Megjithatë duke llogaritur të gjitha turnetë dhe kohën që kemi kaluar bashkë mund të thuhet se jemi afruar”, është shprehur Wyatt
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi