Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Akon lë punën në radio

Shko poshtë

Akon lë punën në radio

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:29 am

Ylli i muzikës R&B, Akon, ka braktisur punën në një radio londineze pas një programi të vetëm.
Javë më parë, këngëtari i hitit “Smack That” nënshkroi që të udhëhiqte një program dyorësh çdo të diele në radion Capital FM.
Këngëtari arriti të debutonte në emisionin e parë më 13 shkurt, mirëpo dështoi të ishte i pranishëm në javën që shkoi (më 20 shkurt), ndërsa shefat e radiostacionit kanë thënë për Guardian Online se Akon nuk do të kthehet më si pasojë e angazhimeve të tij të shumta rreth realizimit të albumit të ri. /
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi