Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lopez: Albumi do të realizohet verës

Shko poshtë

Lopez: Albumi do të realizohet verës

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:30 am

Jennifer Lopez i ka siguruar fansat e saj se përkundër braktisjes së kompanisë incizuese, albumi “Love?” do të dalë në treg gjatë kësaj vere.
Albumi i shtatë i këngëtares në bashkëpunim me Sony's Epic Records, ishte caktuar të lansohej në prill të këtij viti, mirëpo Lopez i ka dhënë fund bashkëpunimit me studion duke qenë se ata ishin vonuar në përgatitjen e albumit.
Pas njoftimeve se këngëtarja e hitit “Jenny from the Block” ka ndarë rrugët me Sonyn, pati spekulime se ajo nuk do të mund ta realizojë albumin e ri, mirëpo Lopez i ka siguruar fansat se albumi do të realizohet sa më shpejtë që është e mundur.
“Jam e lumtur të njoftoj se kemi gjetur një shtëpi të re për albumin tim ‘Love’, ndërsa është caktuar për lansim në verën e vitit 2010”, ka thënë J.Lo.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi