Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Miley Cyrus – prezantuese në Oskar

Shko poshtë

Miley Cyrus – prezantuese në Oskar

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:30 am

Këngëtarja dhe aktorja 17-vjeçare, Miley Cyrus ka nënshkruar të jetë prezantuese e çmimeve Oskar.
Cyrus iu bashkohet yjeve të filmave “Twilight”, Kristen Stewart dhe Taylor Lautner, si dhe aktorit të filmit “High School Musical”, Zac Efron.
Akademia po ashtu ka bërë të ditur se edhe yjet e Hollywoodit, Sean Penn, Kate Winslet dhe Penelope Cruz, të cilët fituan Oskare vitin e kaluar, do të jenë prezantues në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të famshme, që organizohet më 2 mars në Kodak Theatre të Los Angelesit./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi