Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

GaGa diskuton rreth seksualitetit të saj

Shko poshtë

GaGa diskuton rreth seksualitetit të saj

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:31 am

Lady GaGa është hapur dhe ka folur për spekulimet që qarkullojnë se ajo ka penis, duke thënë se këto vijnë për faktin se ajo është e hapur në lidhje me jetën e saj seksuale dhe ndoshta edhe sepse ka aktruar këtë në skenë.
“Të gjithë se dimë se një prej gjërave që është folur gjatë vitit ka qenë se unë kam k***, andaj pse të mos ju jap atyre atë që duan? Të vesh një k*** të ngjitur në vagjinën time”, ka thënë GaGa, e cila më pas ka shpjeguar se pse njerëzit e mendojnë këtë për të.
“Kur meshkujt thonë, ‘Oh i q*** gjithë ato vajza këtë javë’, atëherë të gjithë e përshëndesin dhe qeshin nën hundë. Por kur femra e bën këtë, dhe kjo publikohet, ose ajo hapet për seksualitetin e saj, ose ajo është e lirë, atëherë, ‘Oh, ajo mund të ketë k***’. Ky është kërcënim për ne”, ka shtuar këngëtarja./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi