Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Perry: Brand është bosi i lidhjes

Shko poshtë

Perry: Brand është bosi i lidhjes

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:31 am

Këngëtarja Katy Perry ka thënë se është Russell Brand ‘bosi’ i lidhjes së tyre.
Perry, e cila zbuloi se është fejuar me komikun britanik muajin e kaluar, ka thënë se asaj i pëlqen fakti se burri i ardhshëm është në gjendje t’i qëndrojë sipër asaj.
“Ai është i mirë për mua, ai është bosi, ai tregon se kur do të gjuhet. Por më pëlqen kjo. Kam pritur për dikë të tillë”, ka thënë Perry për revistën Marie Claire./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi