Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cheryl Cole ndahet nga burri i saj Ashley

Shko poshtë

Cheryl Cole ndahet nga burri i saj Ashley

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:32 am

Cheryl Cole ka njoftuar se është ndarë nga burri i saj Ashley Cole, si pasojë e pretendimeve se ai e ka tradhtuar me pesë femra të tjera.
Këngëtarja e grupit “Girls Aloud”, e cila është e dëshpëruar që burri i saj, futbollisti i Chelseat, e ka tradhtuar me femra tjera, ka vendosur t’i japë fund martesës së tyre trevjeçare.
“Cheryl Cole po ndahet nga burri i saj Ashley Cole. Cheryl kërkon nga mediat të respektojnë intimitetin e saj gjatë këtyre momenteve të vështira”, shkruan në një deklaratë të lëshuar nga kompania e saj për marrëdhënie me publikun, Supersonic PR.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi