Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Sheen shtrohet në rehabilitim

Shko poshtë

Sheen shtrohet në rehabilitim

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:32 am

Duket se më në fund Charlie Sheen ka dëgjuar këshillat e miqve dhe të afërmve të tij dhe është shtruar në një qendër rehabilitimi.
Ylli i serialit “Two and a Half Men” në të kaluarën ka abuzuar me drogën dhe alkoolin, ndërsa së fundmi është thënë se ai ishte dhënë sërish pas alkoolit.
Personat që ishin pranë tij janë shprehur të shqetësuar për gjendjen e aktorit, të cilit i kanë këshilluar të kërkojë ndihmë profesionale.
Ndërsa tani, sipas zëdhënësit të tij, Sheen ka hyrë në një qendër lehtësimi për “masa parandaluese”, ashtu që do të marrë pushim edhe nga xhirimet e serialit.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi