Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kur ishim te vegjel,na merrnin per dore te blinim cokollata edhe.....

Shko poshtë

Kur ishim te vegjel,na merrnin per dore te blinim cokollata edhe.....

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 2:23 pm

akullore.

Sigurisht ,e kush si mban mend copeza kujtimesh nga femijria.Te mblidhemi se bashku ashtu vence si dikur e te tregojme momente te bukura ose te paharrueshme nga femijria.Jam qe jam po e nis vete nje
Me kujtohet njehere kam qene 5-6 vjece u largova nga shtepia dhe vajta tek gjyshja ashtu vetem fare....kalova andej nga konservimi i gjakut nga spitali ka qene nje rruge e keqe aty..gjithsesi arrita shendoshe e mire tek nona...nami andeja nga shtepia ime me kerkonin verdalle athere dhe tl spara ka pas shume,te gjoret derisa me gjeten,dhe gjyshja e habitur si kisha vajtur deri atje me mbrojti para mamit e babit e me beri heroine hahahhahaha
po kur blevem tv butrintin ...uaaaau ca qefi ate iliria ja falem tezes..u mlidhshin gjith kalamajte e lagjes me pa tv tek shpia e gjyshes sime sa here fillonte filmi me tarzanin ....eeeeeeeeeeehhhhhh..


E hapa me copeza te vogla qe me kaluan ne mend vetiu ...tani lista eshte e gjate hapni bllokun tuaj te kujtimeve ta ndajme sebashku
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi