Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Boyle ‘ngatërrohet me mbretëreshën’

Shko poshtë

Boyle ‘ngatërrohet me mbretëreshën’

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:32 am

Boyle ‘ngatërrohet me mbretëreshën’

Susan Boyle raportohet se është përzier me mbretëreshën Elizabeth II nga stafi i kompanisë Eurostar gjatë një udhëtimi në javë e kaluar.
Këngëtarja skoceze, e cila kishte udhëtuar me një tren të klasit të parë nga Parisi për në Londër me menaxherin e saj Andy Stephens dhe mbesën Kirsty Foy, raportohet se është argëtuar nga fakti se i është përzier identiteti, pasi disa anëtarë të stafit i kishin përkulur dhe e kishin nderuar pasi u është thënë të presin një pasagjere mbretërore.
“Thashethemet qarkullonin se mbretëresha ka arritur për t’u ngjitur në tren për t’u kthyer në Londër, andaj çdokujt i është thënë të ndjekë rregullin e mirësjelljes mbretërore. Shpejt u kuptua se ishte Susan. Susan shpërtheu me të qeshura kur e kuptoi se është përzier”, ka thënë burimi për Daily Record./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi