Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rozi ka ngjitur sërish flokët “EXTENSION”

Shko poshtë

Rozi ka ngjitur sërish flokët “EXTENSION”

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:34 am

Si duket flokët e shkurtër nuk janë për Rozana Radin.
Vetëm pak javë më parë këngëtarja Rozana Radi u pa me flokë të shkurtër (nuk i kishte prerë, kishte hequr flokët e ngjitur), por ja që nuk ka qenë aspak e kënaqur.
Nuk e ka zgjatur dhe menjëherë është drejtuar tek parukierja e saj dhe ka ngjitur sërish flokët “EXTENSION”.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi