Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cyrus nuk e dëshiron të dashurin në Oskar

Shko poshtë

Cyrus nuk e dëshiron të dashurin në Oskar

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:35 am

Miley Cyrus ka vendosur të mos e ftojë të dashurin e saj në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oskar.
Aktorja e “Hannah Montana”, e cila besohet se është në lidhje me aktorin australian Liam Hemsworth për tashmë gjashtë muaj, ka menduar se ai do ta shqetësonte atë gjatë prezantimit të çmimit.
“Liam është një djalosh që nuk kërkon shumë edhe ashtu, ai nuk shqetësohet që nuk do të shkojë”, ka thënë burimi për E! Online.
Cyrus raportohet se ka vendosur ta marrë nënën e saj Tish si shoqëruese
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi