Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Snoop Dogg dënohet për taksa të papaguara?

Shko poshtë

Snoop Dogg dënohet për taksa të papaguara?

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:35 am

Snoop Dogg raportohet se është dënuar nga zyrtarët e taksave për afro 600 mijë dollarë pagesa të papaguara.
Reperi është përballur me këtë akuzë ndaj tij dhe gruas së tij më herët gjatë vitit, në të cilën ai është akuzuar se i ka borxh shtetit saktësisht 598,309 dollarë, shkruan Detroit News.
Prillin e kaluar u tha se Snoop Dogg kishte rreth 284 mijë dollarë taksa të papaguara
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi