Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Fotot lakuriqe të GaGas ndalohen në SHBA

Shko poshtë

Fotot lakuriqe të GaGas ndalohen në SHBA

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:36 am

Fotografitë e fundit të Lady GaGa të realizuara për ballinën e revistës Q janë ndaluar të publikohen në SHBA.
Bookstore Borders ka zbuluar se do ta nxjerrë në shitje atë vetëm nëse 23-vjeçarja do të kishte mbuluar tërësisht gjirin e saj të majtë që në fotot origjinale është i ekspozuar.
Revista tash do të sigurohet që të gjitha revistat të mbështillen me qëllim që vargu i dyqaneve të pajtohet t’i shesë ato.
Megjithatë disa shitës të pavarur kanë vendosur ta ekspozojnë revistën pa mbuluar./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi