Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

50 Cent akuzohet për distibuimin e videos-seksi

Shko poshtë

50 Cent akuzohet për distibuimin e videos-seksi

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:36 am

Reperi 50 Cent raportohet se është akuzuar për shkak se ka shpërndarë në mënyrë të paligjshme një video seksi në internet.
Lastonia Leviston supozon se 50 Cent e ka postuar videon e saj me të dashurin në vitit 2008 në ueb faqen e tij, duke turbulluar fytyrën e tij dhe duke shkruar mbi të.
Leviston po merr hapa legale për shfrytëzim të paautorizuar të emrit të saj si dhe pamjeve si dhe për shkaktim të stresit emocional.
Avokatët e reperit ende nuk kanë komentuar rreth rastit./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi