Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Grindje në mes të Love dhe Allen

Shko poshtë

Grindje në mes të Love dhe Allen

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:37 am

Courtney Love e ka shqetësuar këngëtaren britanike Lily Allen gjatë ceremonisë së NME Awards, të mërkurën mbrëma, madje thuhet se Allen kishte filluar të qajë.
Liderja e grupit “Hole” kishte filluar të grindej me këngëtaren e hitit “Smile”, duke qenë se Allen më herët kishte shkruar komente ofenduese për vajzën e Love, Frances Bean Cobain, në faqen e saj në Twiter.com.
Një burim ka thënë se fillimisht dy këngëtaret kishin pasur një bisedë miqësore, ndërsa më pas gjërat ishin përkeqësuar dhe ato i kanë bërtitur njëra-tjetrës teksa kishin ndërhyrë disa të pranishëm për t’i ndarë.
Pas kësaj zënke Lily Allen është larguar nga ceremonia.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi