Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Amy refuzon Robbien

Shko poshtë

Amy refuzon Robbien

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:37 am

Babai i Amy Winehouse, Mitch, ka njoftuar se vajza e tij ka refuzuar të realizojë duet me këngëtarin Robbie Williams.
58-vjeçari ka treguar në shoun e tij online, “Mitch Winehouse's Showbiz Rant”, se këngëtari hitit “Feel”, kishte dashur të incizonte një këngë me këngëtaren problematike, mirëpo ajo e kishte refuzuar menjëherë duke mos e diskutuar këtë gjë.
Aktualisht, Amy është duke punuar në incizimin e albumit të saj të tretë, pjesë të të cilit ka incizuar në Londër dhe na Xhamajka. /
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi