Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Moore e padukshme

Shko poshtë

Moore e padukshme

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:39 am

Aktorja e Hollywoodit, Julianne Moore, ka zbuluar se ajo shpesh ndjehet se është e padukshme.
Ylli i filmit “The Hours”, e cila ka dy fëmijë me burrin e saj Bart Freundlich, ka thënë se ajo gjithmonë është ndjerë e tejdukshme që si fëmijë i ri.
“Kam filluar kur kam qenë fëmijë. Kam lëvizur shpesh pasi babai im ishte në ushtri dhe gjithmonë isha në shkollë të re. Mendoj se ka qenë përvojë e mirë, të ndjehesh sikur nuk vërehesh nga askush, pasi kjo ju mëson të zgjidhni vetë kur dëshironi të jeni të prekshëm”, ka thënë aktorja.
Moore së fundi zbuloi se ajo gjithmonë do ta ketë familjen para karrierës së aktrimit./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi