Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

The Dream i blen shtëpi foshnjës së palindur

Shko poshtë

The Dream i blen shtëpi foshnjës së palindur

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:39 am

Reperi The Dream ka zbuluar se ai i ka blerë veturë dhe shtëpi foshnjës së tij ende të palindur.
Reperi, i cili është i martuar me këngëtaren Christina Milian, pritet të bëhet baba gjatë këtyre ditëve dhe tashmë i ka dhënë një pjesë të pasurisë vajzës së tij të ardhshme.
“Foshnja do të jetë këtu të dielën, jo më vonë! Foshnja tashmë ka veturë, kam blerë shtëpi vetëm për foshnjën – Christina nuk mund të futet në veturën e saj. Të gjithë vëmendjen të cilën zakonisht ia kushtoj Christinas, tash ia kushtoj foshnjës”, ka thënë The Dream./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi