Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dancing me Alketa Vejsiun

Shko poshtë

Dancing me Alketa Vejsiun

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:51 am

Njëra prej prezantuesve më të njohura shqiptare, Alketa Vejsiu pritet të fillojë me një emision të ri.
Prezantuesja dhe këngëtarja ishte tërhequr paksa nga skena muzikore kohëve të fundit, megjithatë ajo pritet të rikthehet, përderisa në emisionin e saj pritet të marrin pjesë personazhe të njohura shqiptare.
Në këtë emision 12 personazhe do të konkurrojnë për çmimin e madh prej 50 000 eurosh dhe ato janë: Genta, Soni, Eli, Oni, Niku,Juli dhe të tjerë.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi