Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Merret në polici këngëtari Tarkan

Shko poshtë

Merret në polici këngëtari Tarkan

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:52 am

Pop këngëtari turk Tarkan është marrë sot në polici bashkë me nëntë persona tjerë, në kuadër të hetimit për stërshitësit e drogës.
Tarkani (37), i cili ka bërë nam jashtë vendit të tij në vitet e 90-ta me hitin “Shëkëdëm”, është marrë në polici për arsye të dyshimit se është i lidhur me dy dilemë të drogës, të cilët ishin nën mbikëqyrje të policisë, njoftoi agjencia turke Anadollia.
Thuhet që policia të ketë gjetur një sasi të vogël droge në vikend shtëpinë e këtij pop ylli në afërsi të Stambollit.
Gazeta Huriyet shkruan në edicionin e saj on-line se policia është duke e marë në pyetje Tarkanin, gjë që e ka vërtetuar edhe vëllai i tij Hakan Teveloglu.
Tarkani anembanë botës ka shitur mbi 19 milionë albume të tij.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi