Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Enada vetëm spektatore

Shko poshtë

Enada vetëm spektatore

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:52 am

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë në skenë balerinen Enada Hoxha, por nuk ka ndodhur kjo gjë këtë herë.
Enada ka kaluar 3 orë pa lëvizur në karrige, përzier mes spektatorëve duke ndjekur bashkëshortin, që këtë herë kishte në krah një tjetër femër.
Në fakt Enada është ndier paksa e ngurtë në poltronin e saj, një situatë jo fort e këndshme për balerinën që është mësuar gjithmonë në skenë dhe jo spektatore. Madje ajo nuk është pranuar të futet as në “Golden Room”, vendin kur konkurrentët ndanin çdo emocion.
Balerina Enada është ndier krenare edhe si spektatore puna e saj është shfaqur tek pjesa tjetër e trupës së baletit.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi