Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Genta një duet tjetër me këngëtarin Cuneyt Cakim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Genta një duet tjetër me këngëtarin Cuneyt Cakim

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 9:31 pmPas bashkëpunimit të parë më këngëtarin turk Cuneyt Cakim, këngëtarja Genta Ismaili e ka në plan edhe një bashkëpunim të dytë me po të njëjtin këngëtar.
Ai është duke më pritur dhe në momentin që unë t’i përfundojë punët këtu në Kosovë, dhe projektet e radhës, do të shkojë atje.
Nuk mund të them diçka më konkrete, pasi që punët në Kosovë nuk shkojnë si duam ne. Nuk kemi mundësi të caktojmë data. Por e vërteta është se bashkëpunimi me turkun po pret për realizim”, ka thënë Genta për të përditshmen “Infopress”.
Për momentin këngëtarja është shumë e angazhuar, dhe sapo të jetë e lirë do ta realizojë këtë duet.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi