Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Leonora në kërkim të një modeli

Shko poshtë

Leonora në kërkim të një modeli

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 9:31 pm


Nuk i dimë planet e reja të këngëtares Leonora Jakupi për një këngë të re në treg. Ajo që dihet aktualisht është shtëpia e saj e pushimit në Durrës dhe koncertet e shumta që ka në këtë sezon veror.
Megjithatë, prezenca e Fatjon Sulajt, modelit që është përzgjedhur edhe nga këngëtarja Ingrid Gjoni në klipin e saj të fundit, na vuri pak ne mendime.
Mos ndoshta edhe Leonora do të realizojë një këngë të re, ku si imazh mashkullor të ketë pikërisht Fatjonin?!
Ende nuk dihet, por kjo foto na tregon se të dy, këngëtarja dhe modeli, janë në tratativa…
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi