Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cana tani dhe kuzhinier ne televizion

Shko poshtë

Cana tani dhe kuzhinier ne televizion

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:03 pm

Lorik Cana së bashku me portierin e Sandërlendit Kreg Gordon dhe sulmuesit Ken Xhons e Darren Bent, do të jenë “yje” të kuzhinës të paktën për një ditë.
Bluetooth shkruan sot se në fillim të marsit, Loriku është i ftuar së bashku me tre pjestarët e skuadrës që të marrin pjesë në emisionin e gatimit të kuzhinierit Marko Pier Uajt, në një eveniment special që do të organizohet në “Stadiumin e Dritës”, ku luan ndeshjet Sandërlendi.
Katër lojtarët e “maceve të zeza” do të gatuajnë së bashku një darkë me tre pjata, në krah të shefit të kuzhinës dhe më pas do t’ua shërbejnë atë të ftuarve. Gatimi do të jetë si një garë dhe në fund fituesi do të emërohet si “shef i kuzhinës”.
Emisioni “Kuzhina e ferrit” këtë herë do të spostohet në stadium, ku do të ketë edhe njerëz që do të hyjnë aty me biletë, përveç ekipit të Sandërlendit.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi