Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Çili me të njëjtin fustan edh për Shën Valentin

Shko poshtë

Çili me të njëjtin fustan edh për Shën Valentin

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:04 pm

Duket e habitshme në fakt, por është më se e vërtetë.
Çiljeta Xhilaga, këngëtarja seksi që gjithmonë është dalluar për shijen në zgjedhjen e veshjeve dhe kujdesin që ato të mos jenë asnjëherë të përsëritura kohët e fundit, është tërhequr nga një fiksim.
Fustani portokalli i markës “Cavalli” duket se i ka hyrë shumë në zemër Çilit, për këtë arsye ajo dhe nuk po e heq dot nga trupi.
Nuk e dimë në ky fiksim ka ardhur për shkak të çmimit të konsiderueshëm të fustanit (800 euro), apo për ndonjë arsye tjetër…
Nëse do t’i mëshojmë argumentit “çmim”, ky nuk është edhe shumë i besueshëm pasi në garderobën e Çili Xhilagës ka veshje edhe më të shtrenjta, prandaj vetvetiu na lind pyetja: “Mosvallë Çili është supersticioze, mos ndoshta ky fustan është fatsjellës për të?”
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi