Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cole thyen heshtjen rreth ndarjes

Shko poshtë

Cole thyen heshtjen rreth ndarjes

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:05 pm

Ashley Cole ka thënë se jeta e tij është ‘shkatërruar’ pas ndarjes nga gruaja Cheryl Cole.
Futbollisti i ka bërë këto komente publike pasi foli për të parën herë që kur Cheryl e kishte shkelmuar atë pas supozimeve se ai e kishte tradhtuar në disa raste.
“Tmerr, jeta ime është shkatërruar. E gjithë çfarë dua është të qëndroj vetëm, gjithçka ka shkuar aq keq”, ka thënë Ashley për The Sun.
Ylli i Chelseat aktualisht është duke u rikuperuar në një klinikë sportive në Francë pasi së fundi dëmtoi gjurin./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi