Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lewis mbjell dru pas çdo fluturimi

Shko poshtë

Lewis mbjell dru pas çdo fluturimi

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:05 pm

Leona Lewis ka zbuluar se ajo përpiqet ta balancojë ndikimin negativ të karbonit duke mbjellë dru pas çdo fluturimi që bën.
Këngëtarja e hitit “I Got You”, ka thënë se ajo ndjehet fajtore për numrin e udhëtimeve që duhet të bëjë për të promovuar muzikën e saj nëpër botë dhe ka marrë hapa të duhur për të balancuar efektin negativ që i shkakton ambientit.
“Nuk është t’u thuash njerëzve se nuk mund të udhëtoni me aeroplan. Unë fluturoj gjithë kohës. Por unë mbjelli një dru për secilën herë që ngjitem në aeroplan për të kompensuar efektet”, ka thënë Lewis
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi