Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Grohl dëshiron që një aktore ta portretizojë atë

Shko poshtë

Grohl dëshiron që një aktore ta portretizojë atë

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:06 pm

Ish-bateristi i grupit legjendar “Nirvana”, Dave Grohl, dëshiron që një aktore ta portretizojë atë në filmin biografik mbi jetën e frontmenit të ndjerë Kurt Cobain.
Grohl, aktualisht frontmen i “Foo Fighters”, mendon se Shelley Duvall do të ishte aktorja e përsosur për ta luajtur rolin e tij.
Regjisori i filmit “The Messenger”, Oren Moverman, pritet ta drejtojë realizmin e filmit të bazuar mbi librin e Charles R. Cross, “Heavier Than Heaven: A Biography of Kurt Cobain”, ndërsa Grohl mendon se Shelley Duvall mund ‘ta ndërrojë gjininë’ për ta luajtur rolin e tij në filmin e ri.
“Nuk di për dikë tjetër, por unë shpresoj që Shelley Duvall të luajë rolin tim... Ajo është fytyra ime, askush nuk është më i afërt (me mua) se fytyra e Shelley Duvall në (filmin) ‘The Shining’”, ka treguar muzikanti.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi