Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kosova Fashion Week 2010

Shko poshtë

Kosova Fashion Week 2010

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:06 pm

Agjencia e modës “Gecjan Group” dhe “RTV 21” në bashkëpunim dhe me mbështetjen e fuqishme të kompanisë “Ed Hardy” Balkan states, njofton se tashmë kanë filluar përgatitjet për projektin e radhës “Kosova Fashion Week 2010”.
Evenimenti më i rëndësishëm i vitit në fushën e modes në Kosovë, sërish sjell shfaqjen ekskluzive me kreacione e modele unike. “Kosova Fashion Week 2010” ka për qëllim të pasqyrojë vlerat e shtëpive të modës, kreatorëve, shkollave të modës, butikëve ekskluzive (këpucë, bizhuteri, çanta etj), salloneve të bukurisë dhe kreatorëve për fëmijë,
Java e modës në Kosovë do të fillojë me 24 mars e do të vazhdojë për 5 ditë me radhe, deri më 28 mars, në “Sheshin 21” në Prishtinë.
Prurjet e sivjetme nga shtëpitë e modës, kreatorët, butikët më ekskluzive, sallonet e bukurisë dhe kreatorët për fëmijë do të jenë kryefjala e netëve të “KFË `10”. Pjesëmarrësit do t’i kenë pesë ditë në dispozicion për të prezantuar denjësisht kreativitetin dhe produktin e tyre.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi