Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Big Brother, Klodi: Jam homoseksual

Shko poshtë

Big Brother, Klodi: Jam homoseksual

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:06 pm

Emocione të forta në natën e spektaklit të Big Brother. Për herë të parë në historinë e spektakleve televizive shqiptare, një konkurrent ka deklaruar publikisht homoseksualitetin e tij.
Ai është Klodi, i cili faktin e bëri të ditur nëpërmjet letrës që i kishte shkruar nënës së tij. Le të kalojmë tek Enxhi, banorja e infiltruar e Big Brother, që javën e kaluar prishi ekuilibrin e tashmë ish- çiftit Domenika-Seldi. Shënjestra të saj të ardhshme janë Jetmiri dhe Rezarta. Për sa i përket të eliminuarit të javes- ishte Graciela.
E gjendur jashtë shtëpisë, tashme ajo mendon se duhet te kishte zgjedhur taktikat për të qëndruar brenda. Emocionet kanë vazhduar përgjatë mbrëmjes. Hakiu u takua me të shoqen, ndërsa Jetmiri, njëri nga konkurrentët me karakter më të fortë, shpërtheu në lot kur lexoi letrën e motrës, të cilën e takoi me pas.
Procedura e kandidimit këtë javë ishte ndryshe. Big Brother kishte vendosur në dispozicion të konkurrentëve dy zarfe, që përmbanin dy vendime të kundërta. Në njërin shkruhej se të kandiduarit duhet të ishin vetëm meshkuj, në tjetrin vetme femra.
Rastësia e zgjedhjes së Klodit, deshi që zarfi i tij të përmbante vendimin se të kandiduarit këtë javë duhet të ishin vetëm meshkuj, çka u dha imunitet femrave. Të kandiduarit janë, Bledari, Hakiu dhe Jetmiri.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi