Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Soni ‘boom’ votash në internet

Shko poshtë

Soni ‘boom’ votash në internet

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:08 pm

Një ndër emisionet që ka sjellë në vëmendje VIP-a të fushave të ndryshme tashmë duke kërcyer.
Dhe sigurisht në forume janë dhënë mendime të ndryshme për performimet, duke i shqyrtuar të gjithë në mënyrë specifike.
Nga votimet në sondazhet e bëra, Soni Malaj duket se pëlqehet më shumë, kjo për vetë faktin se fansat mendojnë se këngëtarja ka formën e duhur trupore, mënyrën e komportimit me partnerin, dhe seriozitetin që ka në përgatitje pasi puna e saj në spektakël duket.
Komplimenta shkojnë edhe për këngëtaren Eli Fara, e cila është shquar jo vetëm për formën e saj fizike, por edhe mënyrën elegante të të kërcyerit.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi