Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mariza bën Albanin të kërcejë

Shko poshtë

Mariza bën Albanin të kërcejë

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:08 pm


Janë gjendur në të njëjtin klub nate në kryeqytet dhe kanë dëfryer deri në orët e para të mëngjesit.
Këngëtarja Mariza Ikonomi dhe gazetari Alban Dudushi kanë treguar se janë miq të mirë, këtë herë jo brenda formatit të emisionit të Dudushit.
Mariza e ka shijuar shumë këtë mbrëmje, aq sa e ka bërë edhe Albanin të kërcejë, i cili është
jo shumë i dhënë pas këtij të fundit.
Gjithçka është zhvilluar nën ritmet e muzikës ‘live’, ndërsa bashkë, dy njerëzit e njohur të ekranit kanë qeshur e janë dëfryer në maksimum me shoqërinë e tyre.
Të dy të veshur sport, Mariza me një këmishë të kaltër dhe xhinse, ndërsa Albani komod, si gjithmonë.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi