Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Genta qan hallet me fansat

Shko poshtë

Genta qan hallet me fansat

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:09 pm


Genta duket shumë e zhgënjyer nga vlerësimi i jurisë gjatë natës së parë të spektaklit “Dancing ëith the stars”.
Këtë shqetësim ajo ja u ka bërë publik të gjithë fansave të saj në sitin facebook.com në të cilin këngëtarja shprehet kështu: “Përshëndetje të gjithëve.
Nuk e di në e keni parë shfaqjen e së enjtes, të programit ‘Dancingëith the Stars in Albania’ ku unë u kritikova nga njëra prej antareve të jurisë për faktin se isha mbi peshë. Me fjalë të tjera, tha se isha shumë e shëndoshë.
Ndjenja për të reaguar ndaj kësaj kritike po më rritet gjithnjë e më tepër. Unë nuk kam asnjë kundërshtim për kritikat rreth interpretimit tim.” Dhe me sa duket nga komentet e bëra fansat jo vetëm që e mbështesin Gentën, por ata madje i adhurojnë format e saj trupore.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi