Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Vesa burrnesha seksi

Shko poshtë

Vesa burrnesha seksi

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:09 pm

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, në fakt… pasi sa herë përmendet emri i saj mendja të shkon tek Kosova.
Fjala është për këngëtaren e suksesshme Vesa Luma, e cila ka festuar më shumë se kushdo tjetër në ditën e Pavarësisë së Kosovës, për t’i treguar dhe një herë të gjithëve notat e flakta të patriotizmit.
Madje, për t’iu afruar sa më mirë ngjyrave të kësaj feste, Vesa ka kërcyer plot qejf nën ritmet e daulles me qeleshen e bardhe mbi koke.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi