Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Eres i mërzitet Look-u

Shko poshtë

Eres i mërzitet Look-u

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:10 pm

Mesa duket i është mërzitur imazhi i saj i zakonshëm. Flokë të lyer në ngjyrë të verdhë, onde të mëdha, ose ndoshta kërë e ka bërë vetëm për t’u argëtuar.
Por e vërteta është se këngëtarja Era Rusi ka ndryshuar për disa çaste tërësisht look.
Ka vendosur një paruke për t’u dukur brune, dhe shumë gërsheta të hollë dhe të gjatë në kokën e saj.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi