Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tuna martohet në muajin prill

Shko poshtë

Tuna martohet në muajin prill

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:10 pm

Altuna Sejdiu e njohur per disa histori dashurie që i ka bërë publike ka vendosur ti jap fund beqarisë. Më katër prill ajo do të bëhet nuse e Rilind Rekës, me të cilin është në lidhje dashurie më tepër se një vit.
Të përditshme në Shkup thonë se dasma është caktuar të mbahet më 4 prill në hotelit elitar “ Aleksandar Palas” në Shkup. Personi fatlum i cili do të jetë bashkëshorti i yllit të pop muzikës është djali i ambasadorit të Maqedonisë në misionin e BE-së në Bruksel, Blerim Rekës.
Lajmi për martesën është bërë I ditur sipas gazetave, pikërisht nga diplomati Reka i cili ka vërtetuar martesën, por nuk ka preferuar të komentojë më shumë.
Dashuria e zjarrtë mes Tunës dhe Rekës, ka kohë që nuk mbahet sekret. Fotografitë e tyre mund ti hasësh gjithandej nëpër revista dhe faqet e tyre personale ne facebook.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi