Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Knightley dëshiron më role teatrale

Shko poshtë

Knightley dëshiron më role teatrale

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:11 pm

Keira Knightley ka bërë të ditur se ajo do të pëlqente të luajë në më shumë shfaqje teatrale.

Aktorja thotë se kënaqet më shumë me procesin e futjes në karakteret e saj të teatrit se sa ata të filmave.

“Është shumë më ndryshe me filmat pasi vërtet futesh në karakter. Në filma, sapo përfundoni xhirimet e skenës e keni kryer, por në teatër jeni gjithmonë në vazhdimësi. Duhet ta njihni karakterin në mënyrën të cilën nuk e bëni në filma”, ka thënë Knightley./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi