Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rourke ka pasur ’14 femra për një natë’

Shko poshtë

Rourke ka pasur ’14 femra për një natë’

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:12 pm

Mickey Rourke raportohet se është lavdëruar se ka pasur 14 femra në një natë në Britaninë e Madhe.

Sipas The Sun, aktori beson se sjelljet e çuditshme të futbollistit të Chelseat, Ashley Cole, nuk krahasohet me të tijat.

“Harroni Ashley Cole, sjelljet e tij nuk janë asgjë për një yll filmi. Ata duhet të përpiqen të shtyhen me problematikët e Hollywoodit. Unë një herë kam kaluar vikendin në Britani dhe kam pasur 14 femra për një natë”, ka thënë Rourke./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi