Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Brunia në krahët e Elvis Pupës

Shko poshtë

Brunia në krahët e Elvis Pupës

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:13 pm

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë nën efektin e batutave të njëpasnjëshme që përcjell në skenë. Një aktor i vërtetë që me performancën e tij në skenë server shumë humor.
Por në fakt jasthë skenës, Elvis Pupa është shumë serioz, madje dhe shumë i matur në gjithçka që thotë. Miqtë e tij më të mirë janë ata që e njohin tamam tipin e tij dhe ku bashkë ndihen mirë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.
Kjo foto që servirim për ‘Bluetooth’ është ndryshe nga gjithë të tjerat për Elvisin, këtë herë jo duke interpretuar apo pas kuintave në përgatitje për të dalë në skenë.
Ky është një imazh i jetës së tij private të përditshme, ku siç shihet vajza që ka përkrah është vërtetë simpatike. Nuk dihet ndonjë detaj për të, ndërkohë që vetë Elvisi këtë foto e ka vendosur në profilin e tij personal në internet.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi