Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Manjola Nallbani nje nene trendy

Shko poshtë

Manjola Nallbani nje nene trendy

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:13 pm

Manjola Nallbani na terheq vemendjen per look-un dhe stilin e saj trendy. Kengetarja, e cila pas suksesit te recitalit vijoi nje turne pushimesh te gjata, me ne fund eshte kthyer ne kryeqytet.
Edhe pse duhet te pranojme, se gjithmone ka qene ne forme, eshte po kaq e vertete, qe pas pushimeve Manjola shfaqet si nje nene shume trendy. Dhe jo vetem kaq.
Njekohesisht, edhe nje familjare e mire, qe gjithcka ne shtepi ia beson vetvetes, ashtu sikurse edhe pazarin. Kengetarja eshte fotografuar nga paparazzi, vetem nje dite me pare, se bashku me vajzen Sindi, ne zonen e Bllokut, ku edhe banon.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi