Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Geti është ndarë nga Hana

Shko poshtë

Geti është ndarë nga Hana

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:14 pm

Getoar Selimi është ndarë nga Hana, pas një lidhjeje romantike për rreth dy vite.
Sipas një burimi të afërt thuhet se lideri i grupit “Tingulli i 3NT”, Getoar Selimi është ndarë për shkak se ata nuk kanë pasur kohë që t’i kushtojnë njëri-tjetrit.
Ata nuk kanë kohë për njëri-tjetrin për shkak të angazhimeve të shumta të Getit.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi