Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Blerim Destani u kënaq në Berlin

Shko poshtë

Blerim Destani u kënaq në Berlin

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:15 pm

Blerim Destani thuhet se është argëtuar pa masë në Berlin. Aktori kohëve të fundit është parë atje edhe në shoqëri të disa vajzave, për të cilat thuhet se ka flirtuar, megjithatë të gjithë këto gjëra mbesin në kuadër të thashethemeve sepse aktori vazhdon të jetë “single”.
Ende nuk dihet se a është ftuar Berlin Destani për të luajtur ndonjë rol të ri, apo vetëm është shkuar atje për t’u kënaqur.
Deri tani dihet se Destani më shumë shkon në këto festivale si shikues i thjeshtë dhe më pak si një konkurrent në këto festivale.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi