Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Teuta Krasniqi kthehet “….mes nesh”

Shko poshtë

Teuta Krasniqi kthehet “….mes nesh”

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:15 pm


Aktorja dhe moderatorja jonë e mirënjohur, Teuta Krasniqi edhe pse në muajin e tetë të shtatzënisë është duke punuar me zell të madh në realizimin e emisionit “Lidhja mes nesh”, që së shpejti pritet të kthehet në ekranet e RTK-së.
Në një intervistë për të përditshmen “Lajm”, Teuta – e cila është duke bashkëjetuar me këngëtarin Blero – ka bërë të ditur se cikli i ri do të vazhdojë me gjashtë emisione – ndërkaq në muajin shtator, siç shpjegoi ajo, aksioni humanitar do të vazhdojë në një formë tjetër.
Projekti realizohet falë ndihmës së fondacionit të Behgjet Pacollit dhe mbështetjes nga disa kompani të tjera. Në ciklin e parë të emisionit “Lidhja mes nesh” janë ndërtuar 12 shtëpi, ndërsa në ciklin e dytë 5 sosh.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi