Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Bleona nxjerr gjoksin dhe albumin e saj në anglisht

Shko poshtë

Bleona nxjerr gjoksin dhe albumin e saj në anglisht

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:16 pm

Bleona është në Amerikë për të përfunduar albumin e saj në anglisht, me të cilin mendohet të debutojë ne tregun muzikor amerikan.
Sipas nje revista deri tani ajo ka publikuar dy këngët e para, të cilat janë pak a shumë Britney- Pop-lloj muzike.
Nuk ia dimë titujt, sepse këngët janë publikuar vetëm si demo, por ju mund të shkoni tek www.BleonaQereti.com dhe t’i dëgjoni.
Thjesht lëreni faqen hapur dhe prisni të luhen këngët njëra pas tjetrës. Gjithashtu, Bleona ka vendosur që të na tregojë jo vetëm kompozimet e fundit, por dhe gjoksin…ja ku po jua sjellim në foto.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi